TEVISIO

Mobilite ve görüntüleme kalitesi açısından 1 numara olan TEVISIO, görüntüleme taleplerinin en yüksek olduğu her yerde vazgeçilmezdir. Şimdi Waldmann, elektronik, metal işleme veya saat yapımı sektörü için en iyi büyüteç armatürümüzün yeni neslini tanıtıyor. Yenilikçi kol teknolojisi ve mükemmel aydınlatma konsepti değişmiyor.

Yeni özellikler arasında gelişmiş renksel geriverim seviyesi ve daha homojen ışık dağılımı yer alıyor. Tamamen devrim niteliğindeki bir başka özellik de lensin temizlik, değiştirme veya değişim için aletsiz olarak çıkarılabilmesidir. İsteğe bağlı yeni 6 dpt. plastik lens, istediğiniz zaman daha yüksek bir büyütme faktörü elde etmenizi mümkün kılar. Bu, dünyanızı yeni ve şimdi daha da iyi gözlerle görmenizi sağlar.

 

Yüksek ışık kalitesi

Mükemmel renksel geriverim değerleri ve kesinlikle homojen ışık dağılımı. Renk ve yüzey kalitelerinin değerlendirilmesinde ve doğrulanmasında optimum destek. Mükemmel opaklaştırılmış örtü, olumsuz yansıma yok.

Uzun Ömür

Mükemmel ergonomi ve optimum sürdürülebilirlik. Sabit kolunuz, sızdırmaz bağlantılar, sağlam alüminyum ve kullanılan yüksek performanslı plastik, TEVISIO’yu uzun vadede güvenilir bir ortak haline getirir.

Lens değişiklikleri

6 dpt ile değiştirilmesi kolaydır. Daha yüksek büyütme faktörü için plastik lens. Aynı mükemmel tasvir kalitesi ve mükemmel aydınlatılmış görüş alanı ile ayrıntıları tanımlamak için daha da fazla yetenek – yeni TEVISIO şimdi daha da çok yönlü.

ŞİMDİ DEĞİŞİM TEKNOLOJİSİ İLE.

TEVISIO büyüteç armatürü, ürün yelpazesinin tamamında keyif verir.
İster süngü bağlantılı esnek lens halkası sayesinde hızlı ve sorunsuz lens değişimi açısından olsun, ister mükemmel tasarlanmış teknik aydınlatma konsepti veya görünmeyen hataları aniden görünür hale getiren Visualizer işlevi açısından olsun. Bir şey her zaman net kalır. Bu ürünün kalitesi ayrıntılara duyulan sevgiden kaynaklanıyor. Ve yeni TEVISIO ile temizlik, değiştirme veya değişim aniden çocuk oyuncağı haline gelir.

MÜMKÜN OLDUĞUNCA KISA VE TEKNIK

Lamba: LED
Güç tüketimi: yakl. 13 W
Bağlı yük: 100 – 240 V; 50 / 60 Hz
Renk sıcaklığı: nötr beyaz 4 000 K
Renksel geriverim:Ra > 90; R9 > 70
Parlama azaltma: satenlenmiş plastik ekran
Büyütme:cam veya plastik lens Ø 160 mm, 3,5 dpt. veya 3,5 + 8 dpt. (entegre ek lens)
Çalıştırma:Açma / Kapama, karartma ve görselleştirici işlevi (segment değiştirme) için armatür kafasındaki film düğmesi
Malzemeler:siyah özel amaçlı plastik ile renksiz anodize alüminyum
Kol:2D veya 3D kafa mafsallı yaylı
Koruma derecesi:IP20
Koruma sınıfı:II
Bağlantı:yaklaşık 3 m bağlantı kablosu ve şebeke güç konektörü ile birlikte teslim edilir. konektör tipi CEE 7/16 (Euro konektör), BS1363 ve NEMA 1-15 / P
Aksesuarlar:çeşitli bağlantı elemanları ve 6 dpt. plastik lens

Bu gönderiyi paylaş